Domů » Bleskovky » Facebook Messenger chce konkurovat Snapchatu: Chystá mizející zprávy

Facebook Messenger chce konkurovat Snapchatu: Chystá mizející zprávy

Messenger od Facebooku již není pouze komunikační nástroj, ale platforma, která má v budoucnu nahradit klasické mobilní aplikace (více informací). Než ale Messenger zcela ovládnou boti, bude stále sloužit především jako komunikátor, přičemž obslouží jak audio a videohovory, tak textový chat. Poslední jmenovaná položka by se navíc měla v blízké budoucnosti dočkat jedné novinky.

Facebook-Messenger

Twitterový účet @iOSAppChanges odhalil screenshoty z testovací verze Messengeru, v níž bude možné nastavit, zda se má odeslaná zpráva uchovávat v historii, či se má po přečtení smazat (zřejmě po vypršení nějakého časového intervalu).

https://twitter.com/iOSAppChanges/status/726803477922504704?ref_src=twsrc%5Etfw

Na tomto principu byla například postavena služba Snapchat, je tedy možné, že Facebook cílí na získání jejich uživatelů. Dá se předpokládat, že tato funkce bude doplněna brzy v příštím updatu Messengeru pro iOS a patrně i pro Android.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments