Domů » Bleskovky » Evleaks pracuje i v důchodu: Podívejte se na čtveřici nových renderů chystané Moto X+1

Evleaks pracuje i v důchodu: Podívejte se na čtveřici nových renderů chystané Moto X+1

Leaker Evan Blass sice pověsil řemeslo na hřebík, jeho zdroje však zjevně nadále fungují a tak majitel twitterového účtu @evleaks neodolal pokušení zveřejnit čtveřici renderů chystaného nástupce úspěšného modelu Moto X od Motoroly.

  

Má se jednat pouze o dárek k jeho oznámení odchodu do důchodu, nepočítáme tedy, že by nás obšťastňoval úniky ze světa mobilních technologií i nadále. Snímky znázorňují dvě barevné varianty Moto X+1 určené pro amerického operátora Verizon, přičemž design vychází z loňského modelu Moto X se stereoreproduktory na přední straně. Oficiální představení plánuje Motorola na 4. září, nicméně specifikace chystaného modelu již známe díky benchmarku GFXBenchmark.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).