Sledujte nás na YouTube

Evleaks pracuje i v důchodu: Podívejte se na čtveřici nových renderů chystané Moto X+1

Leaker Evan Blass sice pověsil řemeslo na hřebík, jeho zdroje však zjevně nadále fungují a tak majitel twitterového účtu @evleaks neodolal pokušení zveřejnit čtveřici renderů chystaného nástupce úspěšného modelu Moto X od Motoroly.

  

Má se jednat pouze o dárek k jeho oznámení odchodu do důchodu, nepočítáme tedy, že by nás obšťastňoval úniky ze světa mobilních technologií i nadále. Snímky znázorňují dvě barevné varianty Moto X+1 určené pro amerického operátora Verizon, přičemž design vychází z loňského modelu Moto X se stereoreproduktory na přední straně. Oficiální představení plánuje Motorola na 4. září, nicméně specifikace chystaného modelu již známe díky benchmarku GFXBenchmark.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *