Domů » Bleskovky » Escobar Fold 2 je převlečený Samsung Galaxy Fold. Stojí deset tisíc a zřejmě vůbec neexistuje

Escobar Fold 2 je převlečený Samsung Galaxy Fold. Stojí deset tisíc a zřejmě vůbec neexistuje

Společnost Escobar Inc., kterou vede bratr největšího kolumbijského narkobarona Pabla Escobara, představila svůj druhý ohebný smartphone. Jmenuje se Escobar Fold 2 a jeho uvedení se nápadně podobá premiéře první generace – firma vzala existující smartphone (v tomto případě Samsung Galaxy Fold), natřela jej zlatou barvou, nasadila mu nesmyslně nízkou cenu a vložila jej do rukou spoře oděných modelek.

Fold2
Escobar Fold 2? Ale kdeže, jde jen o přebrandovaný Galaxy Fold od Samsungu, a s největší pravděpodobností se také jedná o past na zákazníka.

Zabiják Samsungu od Samsungu

Prezentace telefonu je poměrně úsměvná – Escobar Inc. o něm tvrdí, že se jedná o zabijáka smartphonů Samsung, i když se evidentně jedná právě o telefon korejské firmy, popřípadě jeho klon s naprosto stejnými parametry. Mimochodem, při pohledu na poslední video v článku se doporučuji zaměřit na ikonky na ploše – jde totiž o ty samé, které používá Samsung ve svém prostředí One UI, takže telefony ve videu jsou jen přemalované a přebrandované Foldy od Samsungu s tapetou Pablo Escobara.

www.RIPSAMSUNG.com - Rest In Peace Samsung - Say Hello to Escobar Fold 2

O svém prvním telefonu, který byl pro změnu postaven na smartphonu Royole Flex, firma tvrdila, že zničí Apple. Zatím se tak ale nestalo, první generace dle všeho totiž ještě žádnému zájemci nedorazila. Společnost Escobar Inc. si také registrovala doménu RIPSamsung.com, která je přesměrována na stránku, kde si telefon můžete „předobjednat“. Důrazně to ale nedoporučujeme.

Escobar Fold 2 - Take a closer look at the $399 foldable phone

Je totiž vysoce pravděpodobné, že se jedná o podvod, který má pouze vylákat z lidí peníze. A zkuste pak zaplacenou částku vymáhat od sourozence patrně nejslavnějšího narkobarona na světě.

Escobar Fold 2 - Escobar Girls show the new $399 foldable phone

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. IMEI: supertajne uvnitř:))))) jinak by se přišlo na to, že je to Samsung a podvod

  2. Nechapu proc nenatrel na zlato luxus nejvetsi, tedy nejaky iPhone. To by byl teprve trhak, za 10k.

  3. Nepochopím, proč se všichni můžou přetrhnout, aby o neexistujícím nesmyslu psali … :-((((((((((((

  4. „Ty vole dyťsmně nachcal do barev… nojo čoveče… to je vlastně jediný, co jsem dneska udělal… Hhh! Už to mám! No? Víš jak se ta naše výstava bude jmenovat? Ne. Urinus! Ale DVOJKA! hhhh…! Urinus DVĚ… To je super…!“ 😂 🤣 👏

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).