TOPlist

Epic Store rozdává nejnovější hru ze série Dishonored i mafiánský simulátor

dishonored death of the outside
  • Epic Games Store aktuálně rozdává Dishonored: Death of the Outsider a City of Gangsters
  • Akce platí jen do 9. února, tak si pospěšte

Epic Games Store aktuálně rozdává dvojici titulů, které by mohly potěšit vyznavače akčních her s nelineárním přístupem k plnění misí i příznivce budovatelských simulátorů. Do své digitální knihovničky si můžete bezplatně přidat zatím poslední díl oceňované série Dishonored s podtitulem Death of the Outsider. Ten doplňuje City of Gangsters.

První jmenovaná hra je samostatně spustitelným rozšířením druhého dílu Dishonored z dílny studia Arkane. Hlavní hrdinka jménem Billie Lurk s hlasem herečky Rosario Dawson se v něm ve spolupráci se svým mentorem – zabijákem Daudem – snaží zlikvidovat novou tajemnou hrozbu známou jako The Outsider.

Fanoušky mafiánské tematiky však možná o něco více zaujme zmíněný simulátor City of Gangsters, v němž se hráči snaží vybudovat vlastní kriminální impérium na počátku prohibice ve dvacátých letech minulého století.

Nabídka potrvá do 9. února, kdy ji vystřídá manažerský simulátor s výmluvným názvem Recipe for Disaster, v němž bude vaším úkolem vytvořit a provozovat úspěšnou restauraci.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku