E-TEN nabízí pro své zákazníky komplexní servisní podporu

-Společnost E-SHOP s.r.o., importér značky E-TEN do České a Slovenské republiky, nově rozšiřuje technickou podporu pro své zákazníky. Do dnešního dne byla k dispozici podpora přes e-mail, nyní však mohou majitelé Pocket PC značky E-TEN využívat rovněž bezplatné telefonické podpory, kterou zajišťuje server WMhelp.cz.

Informace ze serveru WMhelp.cz
\”Pro uživatele, kteří si zakoupí komunikátor značky E-TEN (Glofiish) v distribuční síti oficiálního importéra do České republiky a Slovenska (společnost E-SHOP s. r. o.), nabízíme 180denní bezplatnou telefonickou podporu. Nejprve je nutné provést jednoduchou registraci přístroje na tomto portálu. Následně obdržíte registrační e-mail s telefonním číslem s nezvýšenou sazbou hovorného. Po spojení budete pracovníky linky WMHelp vyzváni ke sdělení výrobního čísla vašeho přístroje a vaší e-mailové adresy. Pokud se tyto údaje budou shodovat s údaji uvedenými v registračním formuláři, můžete plně čerpat všech výhod. Rádi vám např. pomůžeme se systémovým nastavením, zprovozněním internetového připojení, výběrem a instalací libovolného softwaru, volbou vhodného příslušenství atp.\”

Pracovní doba na telefonické lince WM Help
pondělí až čtvrtek 8:00 – 19:25
pátek 8:00 – 16:20

-Zákaznická linka je dostupná jak pro české, tak i slovenské zákazníky. Pro ostatní uživatele Pocket PC je k dispozici placená linka na čísle 900 26 26 26, kde za minutu hovoru zaplatíte 26,- Kč včetně DPH. Další informace naleznete na www.wmhelp.cz a na produktovém webu společnosti E-SHOP s.r.o.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku