Domů » Články » E-TEN nabízí pro své zákazníky komplexní servisní podporu

E-TEN nabízí pro své zákazníky komplexní servisní podporu

-Společnost E-SHOP s.r.o., importér značky E-TEN do České a Slovenské republiky, nově rozšiřuje technickou podporu pro své zákazníky. Do dnešního dne byla k dispozici podpora přes e-mail, nyní však mohou majitelé Pocket PC značky E-TEN využívat rovněž bezplatné telefonické podpory, kterou zajišťuje server WMhelp.cz.

Informace ze serveru WMhelp.cz
“Pro uživatele, kteří si zakoupí komunikátor značky E-TEN (Glofiish) v distribuční síti oficiálního importéra do České republiky a Slovenska (společnost E-SHOP s. r. o.), nabízíme 180denní bezplatnou telefonickou podporu. Nejprve je nutné provést jednoduchou registraci přístroje na tomto portálu. Následně obdržíte registrační e-mail s telefonním číslem s nezvýšenou sazbou hovorného. Po spojení budete pracovníky linky WMHelp vyzváni ke sdělení výrobního čísla vašeho přístroje a vaší e-mailové adresy. Pokud se tyto údaje budou shodovat s údaji uvedenými v registračním formuláři, můžete plně čerpat všech výhod. Rádi vám např. pomůžeme se systémovým nastavením, zprovozněním internetového připojení, výběrem a instalací libovolného softwaru, volbou vhodného příslušenství atp.“

Pracovní doba na telefonické lince WM Help
pondělí až čtvrtek 8:00 – 19:25
pátek 8:00 – 16:20

-Zákaznická linka je dostupná jak pro české, tak i slovenské zákazníky. Pro ostatní uživatele Pocket PC je k dispozici placená linka na čísle 900 26 26 26, kde za minutu hovoru zaplatíte 26,- Kč včetně DPH. Další informace naleznete na www.wmhelp.cz a na produktovém webu společnosti E-SHOP s.r.o.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. hehe, supr prc doba – do 19.25 a 16.20 :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).