Dvanáct dní slev. Xiaomi extrémně srazilo ceny téměř všech svých telefonů a příslušenství

900 450 Xiaomi Redmi Note 11 XFF

Xiaomi ode dneška spouští obří slevy na většinu svých smartphonů a chytrých hodinek, ale také na sluchátka, reproduktory, elektrokoloběžky a další doplňky. Při té příležitost vstupuje do prodeje také nový Xiaomi Redmi Note 11 ve speciální XFF edici, který je rovnou zlevněný o osm stovek.

Xiaomi telefony o tisíce levnější

Zejména Xiaomi telefony jsou právě teď k mání za ty nejnižší ceny. Nejzajímavějším kouskem je jednoznačně nový Redmi Note 11 v edici XFF (Xiaomi Fan Festival), jehož cena je pouze při příležitosti startu prodeje snížena na minimum. Ještě levnější než doposud je ale také oblíbený Xiaomi 11 lite 5G NE nebo například i Xiaomi 11T. Všechny zlevněné kousky najdete přímo zde, ty nejzajímavější kousky jsme pro vás přehledně shrnuli níže.

Velké slevy na Xiaomi příslušenství

Kromě smartphonů je v akci také celá řada příslušenství. Zlevněné jsou prakticky všechny modely elektrických koloběžek od Xiaomi, a to o další tři tisíce. Levněji můžete pořídit chytré hodinky Mi Watch nebo populární Mi Band 6. Všechno zlevněné příslušenství najdete přímo zde, ty nejzajímavější kousky jsme opět přehledně vypsali níže.

Xiaomi jaro slevy

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku