Domů » Bleskovky » Dolphin Browser přináší s novou aktualizací podporu Flash pro Android 5.0

Dolphin Browser přináší s novou aktualizací podporu Flash pro Android 5.0

Populární prohlížeč Dolphin Browser obdržel novou aktualizaci, která přináší hned několik důležitých vylepšení. V první řadě je to podpora Adobe Flash i na novém Androidu 5.0 Lollipop. K dispozici je také nová funkce, která automaticky pročistí operační paměť tehdy, kdy v ní nebude zbývat dostatek místa pro plynulý běh prohlížeče.

 

Mezi novinky se řadí i možnost sdílet přes NFC různé informace, jako jsou třeba gesta, témata, přídavky apod. Při brouzdání se také automaticky skryje navigační panel tak, aby zbylo co nejvíce místa pro samotnou stránku. Pokud vás již omrzel základní prohlížeč vašeho smartphonu, pak stažením bezplatného Dolphin Browseru rozhodně neuděláte chybu.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

3 komentáře

 1. igi (neregistrovaný)

  Memory boostery, cleanery, Antivirusy.. Typicka cinska app.

  Clean Master detto. A u neho sa aj potvrdil leaky dat userov.

  Nepouzivat!

 2. Hapy (neregistrovaný)

  Když jsem míval Android, Flash bylo vždycky to, co mi prohlížeč velmi zpomalilo.

 3. firstik (neregistrovaný)

  Nevím že by mi nějak Flash chyběl, všechny videa co chci přehraji, nebo stáhnu, což se takhle jednoduše o desktopu říct nedá. Že dolphin skrývá lištu je fajn aspoň tam je místo na záložky které stejně není potřeba vidět, radši budu mít přehled o tom kolik je, baterii a notifikacích. Měl jsem ho nainstalovaný, ale asi bych si musel hodně zvykat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).