Domů » Bleskovky » Dok s klávesnicí a baterií: Oficiální příslušenství k chystanému tabletu od Nokie

Dok s klávesnicí a baterií: Oficiální příslušenství k chystanému tabletu od Nokie

Před několika dny jsme vás informovali o chystaném tabletu finské Nokie, který poběží na systému Windows RT (verze pro ARM procesory). Oficiálního představení bychom se měli dočkat na MWC v Barceloně, kde nebude chybět ani naše redakce.


Ilustrační obrázek

Podle serveru TheVerge.com bude Nokia k tabletu nabízet i speciální příslušenství ve formě doku s klávesnicí a integrovaným akumulátorem. Výdrž tabletu samotného by se při běžném používání měla pohybovat okolo hranice 10 hodin, s dokem by se pak doba používání dala prodloužit o několik dalších hodin.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

  1. Nokia Transformer

  2. Som zvedavy na vnutornosti, tegra3, ktora je v SurfaceRT to hadam nebude

  3. miro j. (neregistrovaný)

    Ach jaj ked uz nevies co vymysliet tak vykradni konkurenciu, a potom nech niekto hovori ze ASUS je lacny, nekvalitny a podobne kraviny.

    Vid tu, klon Transformera. Co bude dalej, kopia PadFonu ?

  4. sweet (neregistrovaný)

    vypada dokonale ! ejpll je v pi….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).