Domů » Bleskovky » Dnešek je ve světě smartphonů den D: nalaďte si tiskové konference živě

Dnešek je ve světě smartphonů den D: nalaďte si tiskové konference živě

I když veletrh MWC otevírá svoje brány až zítra, již dnes se dočkáme premiéry většiny stěžejních mobilních zařízení pro první polovinu letošního roku. Naše redakce je již na místě dění, pokud se budete chtít také zúčastnit některých tiskových konferencí, máte možnost si naladit oficiální živé přenosy.

mwc-header

LG (12:00)

Jedním z nejočekávanějších smartphonů veletrhu MWC je LG G6. Korejská společnost bude svoji tiskovou konferenci vysílat na YouTube od 12:00.

LG G6 Day Livestreaming

Huawei (14:00)

Svoji vlajkovou loď na MWC představí i Huawei, stream si rovněž můžete naladit na oficiálním Facebooku společnosti, začíná ve 14:00).

Nokia (16:30)

Celý svět netrpělivě očekává, jaká zařízení představí na veletrhu MWC novodobá Nokia v náruči finské společnosti HMD Global. Nokia bude tiskovou konferenci pouštět na svém Facebooku.

Stream si také můžete naladit ve 360° na YouTube.

Nokia Technologies Mobile World Congress 360 Live Announcements

Lenovo (16:30)

Ve stejný čas jako HMD bude své novinky z řady Moto G přestavovat společnost Lenovo. Její tiskovou konferenci si můžete naladit na oficiálním YouTube kanále.

Samsung (19:00)

Ve večerních hodinách představí tablet Galaxy Tab S3 společnost Samsung. Na její tiskové konferenci se také možná dozvíme první oficiální informace o chystaných telefonech Galaxy S8 a S8+. Stream tiskové konference bude k vidění na těchto stránkách.

sung

xiaomi-beryko-mwc

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. A co na to Radek Hulán??

    • Radek Hulán? Co to je za vola?

      Jinak den D ve světě smartphonů se každoročně odehrává zhruba v 1. polovině září ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).