Dnes začíná veletrh CES. Máme pro vás aktuální zpravodajství přímo z Las Vegas

CES 2022 Las Vegas

Dnešním dnem startuje další ročník veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Loňský ročník byl kvůli pandemii koronaviru zrušen a ten letošní to měl také nahnuté, ale nakonec akce proběhne, i když ji pořadatelé o jeden den zkrátili. Původně měl CES končit v neděli 9. ledna, ale nakonec se brány výstaviště zavřou už v sobotu.

CES 2022 Las Vegas 3
Veletrh CES 2022 letos probíhá od 5. do 8. ledna

Kvůli koronaviru se z CESu na poslední chvíli odhlásila řada velkých společností, jako je AMD, Google, Amazon, Microsoft, Lenovo a řada dalších. Automobilka BMW vypustila akce pro novináře a Mercedes účast zrušil úplně. I tak bude mít letošní CES co nabídnout – od nositelné elektroniky přes umělou inteligenci, exoskelety, metaverse až po létající automobily.

CES 2022 Las Vegas 2
K akreditační kartě letos dostanete i sadu antigenních testů


Samsung The FreestyleNepřehlédněte

Zábavnější projektor jste ještě neviděli. Samsung The Freestyle bude miláček domácnosti

Za naši redakci se do Las Vegas vypravil šéfredaktor Jirka Hrma, abychom vám mohli nabídnout čerstvé zpravodajství přímo z místa dění. To nejzajímavější přímo z CESu najdete v jednotlivých článcích na webu, nicméně pokud si nechcete nechat ujít další zákulisní informace a novinky přímo z výstaviště, můžete nás sledovat na Instagramu nebo Facebooku, kam budeme po dobu veletrhu nahrávat krátká videa.

Autor článku
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku