Domů » Bleskovky » DJI Osmo Pocket 2 přináší celou řadu vylepšení. Do prodeje zamíří už za týden

DJI Osmo Pocket 2 přináší celou řadu vylepšení. Do prodeje zamíří už za týden

Když DJI v loňském roce představilo Osmo Pocket, jednalo se o těžko zařaditelný produkt. Spojoval akční kameru s gimbalem a svými vlastnostmi vyhovoval hlavně vlogerům při tvorbě obsahu na YouTube a sociální sítě. Zdá se, že DJI udělalo krok správným směrem a nyní představilo druhou generaci tohoto zařízení.

dji osmo pocket 2 0

DJI Osmo Pocket 2 se designově příliš neproměnil, nicméně uvnitř najdeme větší snímací senzor 1/1.7 palce a o 20 mm širší objektiv se světelností f/1.8. Co se týče videa, tak maximální kvalita se nezvýšila a opět je možné natáčet ve 4K při 60 fps.

DJI – Meet DJI Pocket 2

Oblastí, na které DJI znatelně zapracovalo, je audio. Oproti 2 mikrofonům u první generace bude mít nová verze mikrofony celkem 4. Ty budou automaticky pracovat v závislosti na tom, kterým směrem je právě otočená kamera. Kamera nyní zvládá 8x zoom při 64 MPx a 4x zoom při 16 MPx. Údajně se vylepšení dočkalo také automatické ostření a přibyly nějaké nové softwarové funkce.15e8878ab3e81d2960e686e918866870@originDalší věcí, kterou je nutné zmínit, je tzv. „Do-it-all“ rukojeť. Díky ní je možné připojit malý stativ, Wi-Fi a Bluetooth modul, reproduktor nebo bezdrátový mikrofon. Zdá se, že DJI si s tímto modulárním designem opravdu vyhrálo.

dji osmo pocket 2

Pokud se vám nové příslušenství zalíbilo, budete si muset nachystat 13 999 Kč. Levnější varianta bez těchto doplňků vyjde na 9 999 Kč. Začátek prodeje je naplánován na 31. říjen.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

3 komentářů

  1. Pojďte se k tomu vyjádřit vy chytráci.Nebo umíte žvanit jen o Applu a Huawei?

    • sem zvědavej na recenze – první verze byla nadějná, nicméně problémy s přeostřováním a špatný zvuk ji zabily = tady jednoznačně vedla zamrzající GP8.
      Uvidíme jestli záběr už bude stejně širokej jako na GP a zda již vyřešili trable s ostřením.
      * Za horších světelných podmínek si myslím že gimbal bude produktovat mnohem lepší videa než gopro. Na druhou stranu Gopro9 už má celkem vychytanou stabilizaci, takže sem velmi zvědavej na strování

  2. Pořád nemá h.265, konkurenční GoPro má už dávno (8 black). V DJI usnuli na vavřínech, nebo možná na jejich *povinných* cloudech…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).