Domů » Bleskovky » Design třetí generace ohebného Galaxy Fold není těžké uhádnout. Podívejte se na první obrázek

Design třetí generace ohebného Galaxy Fold není těžké uhádnout. Podívejte se na první obrázek

Není nijak těžké odhadnout, jak by mohla vypadat třetí generace Samsungu Galaxy Z Fold s ohebným displejem. Současný Galaxy Z Fold 2 (recenze) má stejný designový jazyk, který byl použit u řady Galaxy Note 20.

Samsung Galaxy Z Fold 3 by měl převzít design od nedávno představené modelové řady Galaxy S21, což v praxi znamená, že se můžeme těšit na modul s fotoaparáty, který se bude „zakusovat“ až do okrajů telefonu.

Galaxy Z Fold 3
Takto by mohl vypadat Samsung Galaxy Z Fold 3. Už za pár měsíců si budeme moci ověřit, zda se Ben Geskin skutečně „trefil“.

O velmi zdařilou vizualizaci se tradičně postaral designer Ben Geskin. Novinkou u řady Galaxy Z Fold 3 by měla být podpora pera S Pen, nicméně zatím není jasné, zda jej bude možné uschovat do šasi telefonu, jako tomu je u řady Note, nebo se bude k tělu přichytávat pomocí magnetu, případně prostřednictvím speciálního pouzdra, jako je tomu u Galaxy S21 Ultra.

Podle nejnovějších informací by Galaxy Z Fold 3 měl dostat o něco menší ohebný displej, z původních 7,59″ má úhlopříčka nepatrně klesnout na 7,55″. U vnějšího displeje má být 6,21palcový panel namísto 6,23″, které má současná generace. Spekuluje se také o selfie kameře umístěné pod displej. Oficiálního představení bychom se mohli dočkat už v červnu.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. osobně si myslím, že bude nástupcem řady Note, takže bude mít s pen v sobě

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).