Domů » Bleskovky » Cortana se příští rok na jaře naučí francouzsky

Cortana se příští rok na jaře naučí francouzsky

Jak jsme psali minulý týden, Microsoftu se zřejmě podařilo uspíšit vypouštění aktualizací systému Windows Phone 8.1 na stávající zařízení. Prvním aktualizovaným modelem se v pilotním projektu stala Lumia 925 z finské a argentinské distribuce, další v pořadí má být její francouzská verze.

 

Prozradily to stránky operátora SFR, datum vypuštení OTA aktualizace je stanoveno na 8. července, očekávaná velikost aktualizačního balíčku má být 150 MB. Operátor také zmiňuje, že v počátku nebude dostupná podpora pro personální asisentku Cortanu, ta má být pro Francii dostupná počátkem roku 2015. Je zvláštní, že prvním aktualizovaným modelem je právě Lumia 925 a ne například novější tabletofony Lumia 1320 a 1520. Snad se brzy dočkají i ostatní zařízení a další země včetně České republiky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. tom (neregistrovaný)

    Mám-li být upřímný, myslel jsem, že tahle kočka samozřejmě francouzsky umí. Teď se už vůbec nedivím, že není česky.

    • freeG (neregistrovaný)

      Vyšla před nedávnem a je pořád v betě. Je zatím jen v angličtině, ale jazyky se budou stále přidávat.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *