Domů » Bleskovky » Co se skrývá v tunelech moskevského metra? Stahujte zdarma skvělé Metro: Last Light Redux

Co se skrývá v tunelech moskevského metra? Stahujte zdarma skvělé Metro: Last Light Redux

Ani v roce 2021 nepřestává Epic Games Store s rozdáváním počítačových her zdarma. Aktuálně si tak můžete bezplatně aktivovat dvojici zdařilých titulů – povedenou tahovou strategii For the King a druhý díl z oceňované postapokalyptické série Metro s podtitulem Last Light Redux.

metro

For the King

Tahová strategie For the King kombinuje strategické myšlení a tahový soubojový systém s proměnlivým obsahem v duchu žánru roguelike. Každý průchod hrou by tak měl být unikátní díky procedurálně generovanému hernímu plánu, úkolům i nepředvídatelným událostem. Na dobrodružnou cestu se můžete vydat jednak na vlastní pěst, ale také ve skupině prostřednictvím lokálního či online multiplayeru.

For the King Official Release Trailer

Metro: Last Light Redux

Metro: Last Light Redux je remasterovanou verzí druhého dílu postapokalyptické akční série Metro od původně ukrajinského studia 4A Games. Podobně jako v případě předcházejícího Metra 2033 nás pokračování zavede do spletitého komplexu moskevského metra i na nehostinný povrch, který před lety postihla nukleární katastrofa.

Poutavý příběh, slovanské reálie, pohlcující atmosféra i neustálý nedostatek nábojů – to vše vás ve druhém Metru zaručeně čeká.

Metro: Last Light - Launch Trailer

Co bude příště?

Nabídka platí do 11. února, kdy ji vystřídá vesmírná strategie Halcyon 6: Lightspeed Edition, v níž na vás čeká budování základy, starost o posádku i taktické souboje s nepřáteli.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. diky za tip redakci, to je pecka zprava

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).