Chytrý náramek od Microsoftu prošel certifikací FCC

Nositelná elektronika z Redmondu je zřejmě zase o něco blíže svému představení. V pondělí server Forbes informoval, že premiéra spekulovaného náramku je naplánována v nejbližších týdnech, dnes zařízení s názvem Mobile Wireless Device od Microsoftu prošlo certifikací FCC.

 

Žádost o certifikaci byla podána 13. 10., nicméně Microsoft pořádal certifikační úřad o krátkodobou důvěrnost, aby nedošlo k předčasnému odhalení zařízení. Prozatím tedy víme jen, že bude k dispozici ve třech velikostech a veškerá komunikace s ostatními zařízeními (náramek má být multiplatformní) bude probíhat skrze Bluetooth LE. Snad na jeho odhalení nebudeme muset čekat příliš dlouho.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Vojta (neregistrovaný)

    Každý na hodinky jde jinak a celkem by mě zajímalo, kdo z trojice Apple, Google, MS na to šel správně.

    • chmeldas (neregistrovaný)

      Uvidíme s čím MS přijde. Osobně se mi víc zamlouvá koncepce sportovního náramku. Od hodinek bych chtěl elegantní design a výdrž aspoň týden as tím zatím nikdo nepřišel. Sportovní náramek s výdrží 2 dny bych už bral, ale do společnosti dám přednost klasickým elegantním hodinkám. Z trojky Apple, Google a MS je mi nejmilejší multiplatformní přístup MS.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *