K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Chytré hodinky SmartWatch od Google možná už brzy realitou

Chytré hodinky SmartWatch od Google možná už brzy realitou

V poslední době se stále častěji objevují informace potvrzující chytré hodinky s operačním systém Android, na kterých pracuje přímo Google. Dřívější spekulace odkazovaly pouze na uživatelské rozhraní. Tentokrát se však jedná již o hotové prototypy, alespoň takové informace má server Android Authority od zdroje přímo z Google. Hodinky se měly objevit již na třech místech, a to v Berlíně, Manchesteru a centrále Google v Mountain View.

  

Práce s hodinkami by měla být velmi podobná jako s Google Glass. Mají zobrazovat karty, které známe z Google Now a které půjdou posouvat jednoduchým způsobem. Hodinky musí být napojené na chytrý telefon, odkud čerpají připojení k internetu a další data. Samotné hodinky tak budou nepoužitelné. Výrobcem hodinek by měla být Motorola, která je nyní ve vlastnictví Google a dává smysl, aby Google své produkty vyráběl ve vlastní režii.

 
Ilustrační obrázek

David Podzimek

7 komentářů

 1. M.BoBo (neregistrovaný)

  kéž by vypadaly tak jako na renderu..

 2. raven_kix (neregistrovaný)

  Jsem zvědav na kolik palců se vyšplhají displeje hodinek :-D.

 3. mino (neregistrovaný)

  Takze Motorola Motoactv so softwarom od Googlu? sic tie hodinky boli kvalitne ale zabila ich vydrz…pochybujem, ze mi v tomto smere vymysleli nieco nove

 4. -.- (neregistrovaný)

  Sony už je má minimálně rok -.-

 5. Rish.K.O (neregistrovaný)

  Ja mám iPod nano 6g zasunutý v puzdre LunaTik, takže mám na ruke hodinky ktoré si môžem podľa nálady meniť, hudbu obrázky nike aplikáciu. Prepojenie k telefónu mi nechýba, vlastne ani hlbší význam tam nevidím. Dokážem ešte vytiahnuť telefón z vrecka a pozrieť sa či mám nejaký zmeškaný hovor, sms atd :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *