Domů » Bleskovky » Chystaná novinka OnePlus One na prvních renderech: Nabídne vyměnitelné kryty

Chystaná novinka OnePlus One na prvních renderech: Nabídne vyměnitelné kryty

Chytrý telefon OnePlus One má být sice oficiálně představen až 23. dubna, na internetu jsou ale už nyní dostupné oficiální rendery a screenshoty ze systému, kdy výrobce vsadil na osvědčený CyanogenMod 11S. Novinka nabídne slušnou hardwarovou výbavu v čele s quad-core procesorem Snadpragon 801 s taktem 2,5 GHz, který doplní grafický akcelerátor Adreno 330 taktovaný na 578 MHz (standardní frekvence je 450 MHz). Pro potřeby systému a aplikací budou k dispozici 3 GB RAM.

U rozlišení displeje zatím visí otazník, ale pravděpodobně bychom se měli dočkat Full HD panelu s úhlopříčkou 5,5″. Na zadní straně najdeme 13Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou a zajímavostí modelu OnePlus One budou vyměnitelné zadní kryty s imitací nejrůznějších materiálů. Hmotnost bude 160 gramů, celkové rozměry 152,9 x 75,9 x 8,9 mm.


Výměnné kryty pro OnePlus One s imitací nejrůznějších materiálů


Kapacitu akumulátoru zatím neznáme, ale vypadá to, že bude uživatelsky přístupný

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Ti co to sledují, ví že display bude mít rozlišení 1080p.

  A co se týče výměnných krytů, tak tady jste opravdu zaspali dobu. Tohle se vědělo prakticky z počátku, ještě před HW specifikacemi.

 2. Jochen (neregistrovaný)

  Baterie neni přístupná. Nevim, jak na specializovaným webu můžete uvádět nepřesně informace, který jsou normálně přístupný. Na telefon se těšim jako malej…má se potenciál stát v určitých kruzích záležitostí stylovostí předčící iphone…snad se dostanu k pozvánce co nejdříve :) Ten telefon je pecka…krasnej design…bez zbytečných funkcí…výkon bez kompromisů a cena na polovině vlajkových lodí mainstreamových značek (přitom hardware stejný nebo lepší (většina fotoaparátů) … žádné levné MTK chipsety.

 3. sekiis (neregistrovaný)

  No jednu chybu to má,je to droid :( jinak šupa!

 4. Jochen (neregistrovaný)

  Ještě drobnost… CyanogenMod 11s není osvědčenej… je dělanej na OPO a vyjde na OPO.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).