Domů » Články » Chcete prodat či koupit smartphone? Vyzkoušejte náš nový bazar

Chcete prodat či koupit smartphone? Vyzkoušejte náš nový bazar

Na SMARTmanii jsme spustili zbrusu novou sekci Bazar. Ta je rozdělena do několika kategorií – kromě smartphonů zde svou sekci mají i počítače, chytré hodinky, tablety, chytrá domácnost a další příslušenství. Využít jej můžete nejen pro prodej elektroniky, pro kterou už nemáte využití, ale i pro poptávku zařízení za nižší ceny. Nová sekce nahrazuje původní bazar, který fungoval na našem fóru, nicméně už byl velmi zastaralý.

Pro snadnější orientaci v bazaru můžete využít jednoduché filtrování nejen podle kategorií, ale i podle kraje či stavu zboží. Nejnovější inzeráty rovněž zobrazujeme v boxíku v pravém sloupci webu.

bazar kategorie
Kategorie

Samotné vložení nového inzerátu či poptávky je velice jednoduché. Stačí pouze vyplnit název produktu, popis, cenu, základní kontaktní informace, a pak také doplňující informace ke stavu zboží (záruka, stav, osobní odběr…). Ke každému inzerátu lze přidat maximálně tři náhledové fotografie.

detail inzeratu
Detail inzerátu v bazaru

Bazar zatím běží v testovacím provozu a s přibývajícími uživatelskými inzeráty jej budeme dále ladit. Samotné přidání inzerátu či poptávky není podmíněno registrací na webu.

V případě, že chcete svou nabídku či poptávku odstranit, můžete tak učinit skrze odkaz, který vám po odeslání inzerátu přijde na e-mail. Pokud si bazar vyzkoušíte a najdete v něm nějakou chybu, můžete nám svůj feedback napsat do komentářů. Stejně tak uvítáme tipy na nové funkce a vylepšení.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments