Domů » Články » Chcete prodat či koupit smartphone? Vyzkoušejte náš nový bazar

Chcete prodat či koupit smartphone? Vyzkoušejte náš nový bazar

Na SMARTmanii jsme spustili zbrusu novou sekci Bazar. Ta je rozdělena do několika kategorií – kromě smartphonů zde svou sekci mají i počítače, chytré hodinky, tablety, chytrá domácnost a další příslušenství. Využít jej můžete nejen pro prodej elektroniky, pro kterou už nemáte využití, ale i pro poptávku zařízení za nižší ceny. Nová sekce nahrazuje původní bazar, který fungoval na našem fóru, nicméně už byl velmi zastaralý.

Pro snadnější orientaci v bazaru můžete využít jednoduché filtrování nejen podle kategorií, ale i podle kraje či stavu zboží. Nejnovější inzeráty rovněž zobrazujeme v boxíku v pravém sloupci webu.

bazar kategorie
Kategorie

Samotné vložení nového inzerátu či poptávky je velice jednoduché. Stačí pouze vyplnit název produktu, popis, cenu, základní kontaktní informace, a pak také doplňující informace ke stavu zboží (záruka, stav, osobní odběr…). Ke každému inzerátu lze přidat maximálně tři náhledové fotografie.

detail inzeratu
Detail inzerátu v bazaru

Bazar zatím běží v testovacím provozu a s přibývajícími uživatelskými inzeráty jej budeme dále ladit. Samotné přidání inzerátu či poptávky není podmíněno registrací na webu.

V případě, že chcete svou nabídku či poptávku odstranit, můžete tak učinit skrze odkaz, který vám po odeslání inzerátu přijde na e-mail. Pokud si bazar vyzkoušíte a najdete v něm nějakou chybu, můžete nám svůj feedback napsat do komentářů. Stejně tak uvítáme tipy na nové funkce a vylepšení.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
BeMe
Anonym
BeMe
Offline

Vypadá to pěkně, hezký. Jen bacha na podvodníky a překupníky.

Pavel-DC
Uživatel
Pavel-DC
Offline

Nenašel jsem editaci inzerátu, existuje tato možnost, nebo jsem slepý? Ne vždy si na vše vzpomenu, když inzerát zakládám. Mazat a tvořit ho znovu se mi moc nechce.

Frog
Anonym
Frog
Offline

Tak možná použij hlavu, Pavle. Napsat text s popiskem inzerátu na dva řádky zvládne i desetiletý dítě. A ne si tady stěžovat, že jsem hloupej a neudržím myšlenku :-D

Martin
Anonym
Martin
Offline

To není remcání, ale podnět pro zlepšení, když už mluvíš o té hlouposti… Také si myslím, že by možnost editace neměla chybět.

Pavel-DC
Uživatel
Pavel-DC
Offline

Martin: Ano, ptal jsem se na možnost editace kterou jsem nenašel, proto má otázka a podnět redakci. Jsem rád, že sem nechodí jen trubičky, ale i normální lidé. Díky Martine.

Pavel-DC
Uživatel
Pavel-DC
Offline

Frog: Jsi hlupák, víc k tobě nemám.

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma
Online

Pavle, díky za tip, editaci inzerátů naplánujeme do vývoje. Zatím to jde řešit jen skrze smazání původního inzerátu a vytvoření nového, což chápu že není příliš intuitivní.

Pavel-DC
Uživatel
Pavel-DC
Offline

Jirka Hrma: nakonec jsem to musel mazat a tvořit opravdu znovu. :-) Editace je opravdu nutná, protože parametry inzerátu se mohou měnit a pořád mazat a tvořit nový je opravdu “ nepohodlné „. Jirko, ale chápu, že je to to běh na dlouho trať a pokud bude editace, bude to super. Tyto stránky sleduje mraky lidí každý den a BAZARu by se mohlo dařit. Jsem za Bazar opravdu rád. Děkuju.

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma
Online

jj, tohle nám při vývoji uteklo, na tu editaci jsme úplně zapomněli. Doladíme :-)

Férové Jarmil
Anonym
Férové Jarmil
Offline

Jj, pro změnu v průběhu trvání je to přímo nutnost.