Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Centrum zařízení pro Lumie: Veškeré příslušenství pod jednou střechou

Centrum zařízení pro Lumie: Veškeré příslušenství pod jednou střechou

Včera se dočkalo aktualizace několik systémových funkcí systému Windows Phone na telefonech Nokia Lumia, mimo jiné i položka nastavení s názvem Příslušenství, která sloužila k organizaci spárovaného příslušenství skrze Bluetooth. Po aktualizaci se seznam jejich funkcí rozšířil a navíc došlo k jejímu přejmenování, nově ji hledejte v nastavení pod názvem Centrum zařízení.

  

Centrum zařízení dostává pod jednu střechu veškeré příslušenství a periferie, které jste kdy připojili k vašemu telefonu a to nejen pomocí Bluetooth, ale i těch, které se nachází v dosahu stejné Wi-Fi sítě. Seznam je rozdělen do dvou částí, položka „nedaleko“ vyhledá aktuálně dostupná příslušenství v okolí, položka „zařízení“ obsahuje seznam všech v historii připojených zařízení s možností jejich konfigurace a seznamu aplikací, které s daným zařízením umí spolupracovat.

    

Tyto aplikace lze z Centra zařízení pro jednotlivá spárovaná příslušenství přímo spustit nebo stáhnout nové na základě doporučení. V případě, že povolíte Centru zařízení přístup k poloze, uvidíte na mapě, kde jste se naposledy k danému zařízení připojili. Zástupce jednotlivých příslušenství nebo samotného Centra zařízení lze přidat na domovskou obrazovku jako dlaždici.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. Ritidrat (neregistrovaný)

  Zajímalo by mi, pro který telefony to vyšlo, mám 925 s developer preview a nic takovýho mi nepřišlo

 2. Ritidrat (neregistrovaný)

  Aha, zpět, tak se mi zasekli updaty, musel jsem vypnout a zapnout automatický update a pak se mi to objevilo

 3. kraken (neregistrovaný)

  Tiež mam 925 s DP nič mi to nenaslo.

 4. Martin II (neregistrovaný)

  Mam Lumiu 920 s WP8.1 DP a mal som to uz naistalovane. Velmi sikovna aplikacia.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel