Sledujte nás na YouTube

Čekání se blíží ke konci: Nexusy se brzy dočkají Androidu 7.1 Nougat

Google v tomto týdnu vydal druhou, a zároveň poslední testovací verzi Androidu 7.1.1 pro zařízení řady Nexus (více informací). Jakmile Google schválí kód systému jako finální, dočkají se OTA aktualizace i běžní uživatelé, kteří nejsou součástí preview programu. Podle operátora Vodafone Australia se tak údajně stane 6. prosince.

androidnougat

Tento údaj se má týkat Nexusu 6P, zřejmě se ale zároveň dočkají i ostatní podporované modely – Nexus 5X, 6, 9, Player a Pixel C. Součástí aktualizace, která povýší systém na verzi 7.1.1, má být i prosincový bezpečnostní update. Celá aktualizace bude vyžadovat stažení zhruba 650MB balíčku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *