Domů » Bleskovky » Čekání se blíží ke konci: Nexusy se brzy dočkají Androidu 7.1 Nougat

Čekání se blíží ke konci: Nexusy se brzy dočkají Androidu 7.1 Nougat

Google v tomto týdnu vydal druhou, a zároveň poslední testovací verzi Androidu 7.1.1 pro zařízení řady Nexus (více informací). Jakmile Google schválí kód systému jako finální, dočkají se OTA aktualizace i běžní uživatelé, kteří nejsou součástí preview programu. Podle operátora Vodafone Australia se tak údajně stane 6. prosince.

androidnougat

Tento údaj se má týkat Nexusu 6P, zřejmě se ale zároveň dočkají i ostatní podporované modely – Nexus 5X, 6, 9, Player a Pixel C. Součástí aktualizace, která povýší systém na verzi 7.1.1, má být i prosincový bezpečnostní update. Celá aktualizace bude vyžadovat stažení zhruba 650MB balíčku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).