Domů » Bleskovky » Catalyst představil kuriózní nezničitelné pouzdro, které z vás udělá nejlepšího chytače Pokémonů

Catalyst představil kuriózní nezničitelné pouzdro, které z vás udělá nejlepšího chytače Pokémonů

Věnujete se stále chytání Pokémonů se svým iPhonem? Pak by vám mohl přijít vhod obal, který představila společnost Catalyst. Splňuje vojenský standard, díky kterému ochrání zařízení při pádu, je vodotěsné do hloubky 5 metrů a neublíží mu ani prach či písek. Ta nejlepší část krytu však teprve přijde.

pokemon-go-catalyst-case-iphone

Za dalších 10 dolarů (240 Kč) si můžete k pouzdru dokoupit sofistikovanou silikonovou část, kterou nasadíte na kryt a díky ní bez problému chytíte jakéhokoliv Pokémona. Na displeji vám totiž po nasazení vznikne jakýsi příkop pro váš prst, díky kterému budete Pokébaly házet už jen přesně rovně.

Catalyst Pokémon Phone Case - Hands On - IFA 2016

Pouzdro pro iPhone 6S vyjde na 70 dolarů (zhruba 1700 Kč), na variantu 6S Plus jej pak pořídíte za 75 dolarů (zhruba 1815 Kč). Pokud se chcete stát i jedním z nejlepších chytačů Pokémonů díky silikonovému vodítku pro váš prst, připravte si navíc ještě zmíněných 10 dolarů.

David Preiss

3 komentářů

  1. Wesi (neregistrovaný)

    Málem jsem se počůral smíchy, když jsem to viděl :-))

  2. „díky ní bez problému chytíte jakéhokoliv Pokémona. “

    To je samozrejme blbost, protoze na vzacnejsi pokemony rovne prostě nedohodite. Musite hazet z jednoho rohu do druheho a samozrejme jako curvebal.

  3. Filip (neregistrovaný)

    Což je stejně k prdu, protože nejvíce XP člověk dostane za hození pokeballu se spinem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).