Domů » Bleskovky » Candy Crush Saga: Sladkosti dorazily na Windows Phone (aktualizováno)

Candy Crush Saga: Sladkosti dorazily na Windows Phone (aktualizováno)

Aktualizováno 12. prosince, 11:00

Netrvalo dlouho a populární hra Candy Crush Saga přistála ve Windows Phone Store. Hra funguje i na zařízeních s 512 MB RAM, stáhnout si ji můžete zdarma (obsahuje však mikrotransakce) z odkazu níže. 

Původní článek: Candy Crush Saga: Sladkosti se brzy chystají zaútočit na Windows Phone

Série Candy Crush od vývojářského studia King se těší vysoké popularitě a sbírá v obchodech Google Play a Apple App Store vysoká hodnocení. Pro srovnání původní Angry Birds mají na Google Play Store 3,5 milionu hodnocení, zatímco hra Candy Crush Saga nasbírala v kratším období trojnásobek. V nejbližší době má být tento titul dostupný i na systému Windows Phone.

  

Tuto informaci prozradil francouzský manažer Microsoftu Yann de Canson, který na svůj Twitter napsal: „Máte rádi bonbóny? Tak to se vám bude líbit, co se stane na Windows Phone.“ To, že se jedná o příchod Candy Crush, potvrdil se stoprocentní pravděpodobností šéfredaktor serveru Windows Central Daniel Rubino, podle jehož slov se tak má stát již brzy. Před nedávnem na internet uniklo video této hry na telefonu Nokia Lumia 625. 

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peete
Uživatel
Peete

A co „Soda“?

Jakub Karásek
Anonym
Jakub Karásek

O konkrétních dílech se prozatím nikdo nezmínil

stm01
Uživatel
stm01

Tak to je dobrá zpráva. Možná se ještě tím zvýší prodej telefonů s WP :-). Je pravda, že už jsem byl párkrát svědkem u známých, kteří řešili co si koupit za telefon. Manželka má již rok L720 a telefon se ženským hodně líbil, ale absence této hry rozhodla o tom, že si raději koupily telefon s androidem. O systém nešlo, ale jen a jen o bonbony. Osobně jsem to měl také dříve v telefonech s androidem, ale nyní mám L1520 a nějak mi to nechybí. Pokud to vyjde, tak to budu muset nainstalovat jen proto, že budu muset manželce a… Číst vice »

knizmi (neregistrovaný)
Anonym
knizmi (neregistrovaný)

Opravdu tohle může někoho ovlivnit v tom, co si pořídí za telefon?

Kdysi jsem to stáhnul, abych viděl, co na tom všichni mají a kromě toho, že v tom je asi nejpropracovanější systém na tahání peněz, který jsem kdy viděl (prý se bonbóny na začátku rozmísťují a následně padají náhodně – to určitě), je to asi nejpitomější (a to jsem v tom označení mírný) hra, co jsem kdy viděl.

Petr Dvořák
Uživatel
Petr Dvořák

Chápejte ale že to je Váš názor, miliony lidí mají odlišný a veřte tomu že hodně lidí nešli do WP díky absenci pro ně důležitých her.

knizmi (neregistrovaný)
Anonym
knizmi (neregistrovaný)

Jasně, já to předkládám jako názor a chápu, že někdo může mít jiný. Stejně tak mi je jasné, že si někdo může nepořídit WP kvůli nějaké chybějící aplikaci. Jen se ale podivuju nad tím, že by to měla být zrovna tahle…

vsn123
Uživatel
vsn123

tak jsem to nainstaloval abych zjistil co to je a je to pěkná blbost :D, Tohle jsem hrál před asi 8 lety na SE K800i :D

Mahtiel
Uživatel
Mahtiel

Jsem si taky hru stáhla, dobrý žrout času, dost podobný třeba Maleficent free fallu a tak, jsou to hry na odreagování, ale koupit si mobil kvůli jedné hře je tristní. Pamatuju se, jak si kolegyně koupila Samsung La Fleur, nevěděla pořádně, co to umí, hlavně, že na mobilu byly kytičky :D. La Fleur sice je krásný telefon, ale i ženská by mohla znát základní parametry :D