Domů » Bleskovky » Doba bezrámečková: jak by mohla vypadat vlajková Xperia od Sony?

Doba bezrámečková: jak by mohla vypadat vlajková Xperia od Sony?

Společnost Sony přiveze příští týden na MWC několik smartphonů, přičemž představen by měl být i nástupce některého s vrcholových modelů řady Xperia X. Bohužel v tuto chvíli není vůbec jasné, jaké telefony Sony do Barcelony přiveze, a tak se můžeme alespoň pokochat konceptem z dílny Benjamina Geskina, jak by mohla příští vlajková Xperia vypadat.

https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/833330935194066944

Bohužel se nejedná o render skutečného zařízení, ale pouze představa autora o tom, jaký vzhled by si příští top model od Sony zasloužil. Autor ctí současný designový jazyk japonské značky, pouze značně ubral na šířce rámečků nad a pod displejem, které bývají u Sony nadstandardně široké. Nezbývá než doufat, že se Sony této představě alespoň přiblíží, i když uniklé snímky zatím nepředstavených Xperií spíše odhalují cestu v zajetých kolejích.

Sony Xperia XA v edici 2017 prozrazena na videu: premiéra na MWC

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Asi taky něco sesmolim ve photoshopu a pošlu do redakce, abyste se mohli, jak vy říkáte, kochat :D

  2. Vidím to tak že pokud Sony nepřijde s něčím pořádným, tak jsou v prdeli, poněvadž od řady Z1 s ničím revolučním nepřišli.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).