Doba bezrámečková: jak by mohla vypadat vlajková Xperia od Sony?

Společnost Sony přiveze příští týden na MWC několik smartphonů, přičemž představen by měl být i nástupce některého s vrcholových modelů řady Xperia X. Bohužel v tuto chvíli není vůbec jasné, jaké telefony Sony do Barcelony přiveze, a tak se můžeme alespoň pokochat konceptem z dílny Benjamina Geskina, jak by mohla příští vlajková Xperia vypadat.

Bohužel se nejedná o render skutečného zařízení, ale pouze představa autora o tom, jaký vzhled by si příští top model od Sony zasloužil. Autor ctí současný designový jazyk japonské značky, pouze značně ubral na šířce rámečků nad a pod displejem, které bývají u Sony nadstandardně široké. Nezbývá než doufat, že se Sony této představě alespoň přiblíží, i když uniklé snímky zatím nepředstavených Xperií spíše odhalují cestu v zajetých kolejích.

Sony Xperia XA v edici 2017 prozrazena na videu: premiéra na MWC

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Marduch (neregistrovaný)

    Asi taky něco sesmolim ve photoshopu a pošlu do redakce, abyste se mohli, jak vy říkáte, kochat :D

  2. Owad (neregistrovaný)

    Vidím to tak že pokud Sony nepřijde s něčím pořádným, tak jsou v prdeli, poněvadž od řady Z1 s ničím revolučním nepřišli.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *