Domů » Bleskovky » Bonusová akce Samsungu na Galaxy S8: vyměňte starý za nový

Bonusová akce Samsungu na Galaxy S8: vyměňte starý za nový

Samsung v České republice spustil novou akci v rámci které nabízí možnost prodat mobilní telefon některé z vybraných značek a získat bonus 3 000 Kč při koupi smartphonů Galaxy S8 a S8+. Akce platí od 25. srpna do 14. září.

Přijďte se starým a odejděte s novým. Díky časově omezené akci můžete přinést svůj starý mobilní telefon na jednu z vybraných prodejen, jejichž seznam naleznete na této stránce, a získat jeho výměnou bonus v hodnotě 3 000 Kč na nákup modelu Galaxy S8 či S8+.  Podmínkou výkupu je plnoletost (18 let), platný doklad totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas)  a sepsání kupně-prodejní smlouvy. Peníze budou vyplaceny v hotovosti přímo na místě v prodejně.

Tato sleva bude zákazníkovi poskytnuta na základě kupně-prodejní smlouvy, kterou obdržel při prodeji svého starého zařízení. Bonus nijak nesouvisí s penězi za prodaný mobilní telefon a bude poukázán zvlášť. Podrobná pravidla akce a seznam zapojených prodejen, naleznete na odkazu výše.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).