Domů » Bleskovky » Bonusová akce Samsungu na Galaxy S8: vyměňte starý za nový

Bonusová akce Samsungu na Galaxy S8: vyměňte starý za nový

Samsung v České republice spustil novou akci v rámci které nabízí možnost prodat mobilní telefon některé z vybraných značek a získat bonus 3 000 Kč při koupi smartphonů Galaxy S8 a S8+. Akce platí od 25. srpna do 14. září.

Přijďte se starým a odejděte s novým. Díky časově omezené akci můžete přinést svůj starý mobilní telefon na jednu z vybraných prodejen, jejichž seznam naleznete na této stránce, a získat jeho výměnou bonus v hodnotě 3 000 Kč na nákup modelu Galaxy S8 či S8+.  Podmínkou výkupu je plnoletost (18 let), platný doklad totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas)  a sepsání kupně-prodejní smlouvy. Peníze budou vyplaceny v hotovosti přímo na místě v prodejně.

Tato sleva bude zákazníkovi poskytnuta na základě kupně-prodejní smlouvy, kterou obdržel při prodeji svého starého zařízení. Bonus nijak nesouvisí s penězi za prodaný mobilní telefon a bude poukázán zvlášť. Podrobná pravidla akce a seznam zapojených prodejen, naleznete na odkazu výše.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments