BlueStacks: Používejte Android aplikace na Windows a Mac OS X

BlueStacks je aplikace, která vám umožňuje na vašem počítači spouštět a používat Android aplikace. Ptáte se, k čemu je to dobré? Zatímco například na Windows 8 byste museli za hraní Angry Birds platit, na Androidu je tato hra zdarma. A některé aplikace nebyly portovány na jiné platformy nebo mají omezenou funkcionalitu. Proto možná uvítáte, že podobnou aplikaci budete moci spustit i na dalším zařízení, než je váš mobilní telefon či tablet s Androidem.

   

Nainstalovaná aplikace v BlueStacks navíc získá svého zástupce, takže oblíbenou aplikaci můžete spustit například přímo z plochy vašeho operačního systému. Nástroj se hodí také pro testování aplikací. BlueStacks je k dispozici pro Windows (v beta verzi) a pro Mac OS X (v aplha verzi). Stahovat můžete na stránkách projektu – BlueStacks.com.

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku