Domů » Bleskovky » BlueStacks beta pro Mac OS X zvládne spustit více než 750 000 Android aplikací

BlueStacks beta pro Mac OS X zvládne spustit více než 750 000 Android aplikací

Možná vás již někdy mrzelo, že si svou oblíbenou aplikaci pro Android nespustíte na PC či Mac OS X. Vaše trápení pomůže ukončit program Bluestacks, který by se dal zjednodušeně popsat jako emulátor Android aplikací pro Windows a Mac OS X. Verze pro druhou jmenovanou platformu nyní vstoupila do fáze beta a spustí již naprostou většinu Android programů a her, autoři se chlubí podporou pro více než 750 000 aplikací.

BlueStacks je navíc oproti podobným softwarům uživatelsky velmi přívětivý a umí i vytvořit zástupce aplikací na ploše, aby váš přístup k oblíbeným aplikacím byl co nejjednodušší. My jsme BlueStacks na Mac OS X vyzkoušeli a stabilita programu v tuto chvíli není úplně stoprocentní, spouštění některých aplikací vždy skončilo pádem, ale vzhledem k nálepce „beta“ je to pochopitelné. Pokud máte o tento užitečný nástroj zájem, stačí navštívit stránky projektu a stáhnout si aktuální verzi.

   

Po nainstalování a automatické konfiguraci získáte přístup do vlastního obchodu s aplikacemi, navíc si můžete naistalovat i další zdroje aplikací – Get Jar, Amazon App Store či 1Mobile.

Zdroj

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. W8 (neregistrovaný)

    ved javu si pustím aj na windozoch :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).