Domů » Bleskovky » BlueStacks beta pro Mac OS X zvládne spustit více než 750 000 Android aplikací

BlueStacks beta pro Mac OS X zvládne spustit více než 750 000 Android aplikací

Možná vás již někdy mrzelo, že si svou oblíbenou aplikaci pro Android nespustíte na PC či Mac OS X. Vaše trápení pomůže ukončit program Bluestacks, který by se dal zjednodušeně popsat jako emulátor Android aplikací pro Windows a Mac OS X. Verze pro druhou jmenovanou platformu nyní vstoupila do fáze beta a spustí již naprostou většinu Android programů a her, autoři se chlubí podporou pro více než 750 000 aplikací.

BlueStacks je navíc oproti podobným softwarům uživatelsky velmi přívětivý a umí i vytvořit zástupce aplikací na ploše, aby váš přístup k oblíbeným aplikacím byl co nejjednodušší. My jsme BlueStacks na Mac OS X vyzkoušeli a stabilita programu v tuto chvíli není úplně stoprocentní, spouštění některých aplikací vždy skončilo pádem, ale vzhledem k nálepce „beta“ je to pochopitelné. Pokud máte o tento užitečný nástroj zájem, stačí navštívit stránky projektu a stáhnout si aktuální verzi.

   

Po nainstalování a automatické konfiguraci získáte přístup do vlastního obchodu s aplikacemi, navíc si můžete naistalovat i další zdroje aplikací – Get Jar, Amazon App Store či 1Mobile.

Zdroj

 

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments