Blíží se nová vlna MotoMods: zvýší výdrž nebo udělají z Moto Z kapesní konzoli

Společnost Lenovo včera nepředstavila pouze nové smartphony Moto G5 a G5 Plus, ale také nás nalákala na novou vlnu přídavných modulů MotoMods ke smartphonům řady Moto Z. Kromě 12 nových modulů, které se právě snaží zaujmout fanoušky na Indiegogo (více informací) se můžeme těšit na vlastní přídavnou baterii přímo od Lenova (dorazí již v březnu), na nabíjecí adaptér, který zvládne dobíjet MotoMods separátně mimo telefon, a na zadní kryt s vestavěným bezdrátovým nabíjením.

Nejzajímavější chystaný Mod přidá k telefonu čtyřsměrné klávesy, analogové kloboučky a další tlačítka, čímž promění telefon v kapesní herní konzoli. GamePad Mod navíc obsahuje čtveřici reproduktorů, LED osvětlení a také několik předinstalovaných her. Lenovo by chtělo s novou várkou MotoMods přijít ještě v první polovině letošního roku.Nepřehlédněte

Moto G5 a G5 Plus: menší displeje, kovová těla a nejnovější Android

xiaomi-beryko-mwc

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku