Domů » Bleskovky » Blíží se nová vlna MotoMods: zvýší výdrž nebo udělají z Moto Z kapesní konzoli

Blíží se nová vlna MotoMods: zvýší výdrž nebo udělají z Moto Z kapesní konzoli

Společnost Lenovo včera nepředstavila pouze nové smartphony Moto G5 a G5 Plus, ale také nás nalákala na novou vlnu přídavných modulů MotoMods ke smartphonům řady Moto Z. Kromě 12 nových modulů, které se právě snaží zaujmout fanoušky na Indiegogo (více informací) se můžeme těšit na vlastní přídavnou baterii přímo od Lenova (dorazí již v březnu), na nabíjecí adaptér, který zvládne dobíjet MotoMods separátně mimo telefon, a na zadní kryt s vestavěným bezdrátovým nabíjením.

motomods

Nejzajímavější chystaný Mod přidá k telefonu čtyřsměrné klávesy, analogové kloboučky a další tlačítka, čímž promění telefon v kapesní herní konzoli. GamePad Mod navíc obsahuje čtveřici reproduktorů, LED osvětlení a také několik předinstalovaných her. Lenovo by chtělo s novou várkou MotoMods přijít ještě v první polovině letošního roku.

Moto G5 a G5 Plus: menší displeje, kovová těla a nejnovější Android

xiaomi-beryko-mwc

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).