Domů » Články » Bleskové nákupy na smarty.cz: objednávky po Praze do 60 minut, a to i o víkendu!

Bleskové nákupy na smarty.cz: objednávky po Praze do 60 minut, a to i o víkendu!

Nákupy se v současné době z velké části přesunuly na internet. A aby byly nákupy co nejpohodlnější a nejrychlejší, ve Smarty si připravili službu expresního doručení po Praze. Tu můžete využít po celý týden, a to včetně víkendu!

baliky doruceni pexels
Objednávky po Praze do 60 minut? Na smarty.cz žádný problém.

Služba Liftago

Aktuálně nejlepší služba pro doručování objednávek v Praze je služba Liftago. Ta vám může dovézt vaši objednávku už do 60 minut, nebo v předem zvoleném časovém okně. Nikdy se vám tedy nestane, že by balíček přišel nevhod, nebo jste pro něj museli složitě někam chodit.

1200x1200 60 minut Praha

Tato služba je rychlá a vyjde vás levněji než klasická přepravní služba. Cena dopravy je od 49 Kč, v případě nákupu nad 10 000 Kč je dokonce zdarma.

Osobní odběr ve Smarty

V Praze naleznete dvě výdejní místa – Smarty Store v centru Prahy, a centrální sklad na Zličíně. V obou výdejních místech si můžete vyzvednout zboží skladem do 60 minut. Centrální sklad je otevřen nově i o víkendu. Příprava zboží na výdejních místech je zdarma.

Nakupte si ve Smarty kdykoliv a využijte expres doručení bez zbytečných nákladů navíc. Využijte například speciální valentýnské nabídky, kde najdete spoustu tipů na dárky pro vaší drahou polovičku. A pokud chcete zkusit své štěstí, zúčastněte se valentýnské soutěže o skvělé balíčky cen pro muže i pro ženy!

Na celou nabídku u Smarty se můžete podívat ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.