Domů » Bleskovky » BlackBerry Messenger se objevil ve Windows Phone Store, zatím nejde stáhnout

BlackBerry Messenger se objevil ve Windows Phone Store, zatím nejde stáhnout

V obchodě aplikací pro systém Windows Phone již našel své místo dříve přislíbený BlackBerry Messenger. Prozatím se jedná o beta verzi, kterou si mohou stáhnout jen zaregistrovaní uživatelé, jejich řady se mají ale v brzké době rozrůst.

  

Z exkluzivní aplikace pro ostružinové telefony se tak stává multiplatformní nástroj pro šifrovanou komunikaci. Na aplikaci se můžete podívat ve Windows Store kliknutím na následující obrázek, bohužel na možnost instalace si budeme muset ještě pár dní počkat.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Že by konečně.

 2. Luky (neregistrovaný)

  Nejde stáhnout ručně? :)

 3. S křížkem po funuse. Tak dlouho si hráli na exkluzivitu, až přišel WhatsApp atd.

  • Nikdo si na nic nehrál a navíc proti těm sra*kám typu WA nebo Viber exkluzivitu BBM stále má ;-)

  • V čem je BBM tak odlišný od stávajících služeb typu WA, Viber, Skype? Ptám se z čisté nevědomosti.

  • Pro většinu uživatelů v ničem. Sdílení obrazovky je sice pěkná věc, ale málokdo to potřebuje a na WP není šance to implementovat.

  • Pro mě je odlišný ve spolehlivosti: BBM má suverénně nejnižší počet nedoručených zpráv a dalších vylomenin oproti konkurenci.

 4. Ja sem na to docela zvědavej. Zkusím to.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).