Domů » Články » Black Friday srazil ceny MacBooku Pro i telefonů Samsung a Xiaomi

Black Friday srazil ceny MacBooku Pro i telefonů Samsung a Xiaomi

Nakupte výhodně a z pohodlí domova. Mobil Pohotovost nyní v rámci Black Friday nabízí velké slevy na stovky produktů, včetně těch od Applu, Samsungu i Xiaomi. Zboží si můžete vyzvednout na prodejnách, které nyní fungují v režimu výdejen a nabízí bleskurychlý výdej objednávek.

Sleva na Galaxy S20 i MacBook Pro

Jaké produkty se teď u Mobil Pohotovosti vyplatí? Například Samsung Galaxy S20 za 17 490 Kč (původně 22 990 korun) nebo Xiaomi Poco F2 Pro za 9 990 Kč (původně 14 990 korun) Ze střední pak Xiaomi Redmi Note 9 Pro za 5 990 Kč (původně 7 490 Kč). Z příslušenství stojí za pozornost chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active jen za 3 490 Kč.

800 600 MacBook Pro

S obří slevou je k mání také loňský 13“ MacBook Pro se 512GB SSD, 8GB RAM a 2,4GHz procesorem Core i5, který je ve slevě za 45 290 Kč (původně 61 990 korun), což je nejnižší cena na tuzemském trhu. Celou Black Friday nabídku najdete na mp.cz.

Kromě slev teď u Mobil Pohotovosti dostanete k výkupní ceně smartphonu nebo iPadu bonus až 20 %, takže svůj stávající telefon prodáte o poznání výhodněji a získáte za něj víc peněz. Při nákupu nového telefonu pak můžete využít výhodně splátky s 0% navýšením.

Bezpečný nákup, rychlé dodání 

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou. 

Pokud se vám nechce cestovat na prodejnu, můžete si nechat zboží zaslat k sobě domů. Mobil Pohotovost nabízí expresní doručení službou Liftago, kdy vám ve vybraných městech doveze objednávku do 1 hodiny. Samozřejmostí je také klasické doručení skrze PPL nebo Českou Poštu do druhého pracovního dne, které při objednávce nad 500 Kč získáváte automaticky zdarma. Více informací se dozvíte na mp.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.