TOPlist

Baví tě moderní technologie a umělá inteligence? Pojď pro nás psát!

Domovská stránka webu SMARTmania.cz na notebooku

Orientuješ se ve světě technologií, baví tě témata jako umělá inteligence, věda či inovace a máš chuť o nich psát? Přidej se do našeho týmu a pojď s námi tvořit obsah na SMARTmania.cz. Neustále se rozrůstáme a v současné době hledáme externího redaktora, který by doplnil náš tým. Chceme redaktora s názorem, který je schopný psát objektivně; redaktora se smyslem pro detail a především technologického nadšence, který bude svědomitě zpracovávat zadaná témata a přicházet s vlastními nápady.

Na pozici externisty hledáme člověka, který by se primárně zaměřoval na témata související s umělou inteligencí a technologické inovace. Pokud si například tvoříš vlastní blog nebo své kamarády neustále zásobuješ technologickými novinkami a zároveň máš bezproblémový psaný projev, pak hledáme právě tebe. Pracovat můžeš z pohodlí svého domova, stačí ti pouze počítač a připojení k internetu. Nemáme žádné pevné limity pro počty napsaných článků – psát tedy můžeš podle svých možností a volného času. Nabídka je vhodná i pro studenty.

  • náplň práce: tvorba článků, bleskovek & vyhledávání vlastních témat
  • místo výkonu: kdekoliv v ČR
  • požadujeme: skvělou znalost českého jazyka (gramatika/stylistika), výborný psaný projev, cit pro detail, odpovědnost
  • zkušenost s redakčním systémem WordPress výhodou

Nabídnout ti můžeme odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, finanční bonusy za kvalitní obsah, akreditace na veletrhy, tiskové konference a akce partnerů, přístup k novým technologiím a nejnovějším zařízením. Práce na DPP nebo ŽL.

[contact-form-7 id=”49f6414″ title=”Nový externista”]

Autor článku Redakce
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Kapitoly článku