TOPlist

Asus slaví 30. výročí: připravil speciální limitovanou edici ZenFone 6 s obří pamětí

Asus ZenFone 6 foto 15

Společnost Asus slaví 30 let od svého založení a pro tuto speciální chvíli si připravila speciální edici nedávno představeného smartphonu ZenFone 6. Telefon s celým názvem Zenfone 6 Edition 30 byl představen na veletrhu Computex a bude dostupný pouze na eshopu Asusu.

Nepřehlédněte – recenze Asus ZenFone 6: Číslo 5 žije

zenfone

Na první pohled vypadá speciální edice stejně jako klasická verze, nová je pouze barevná varianta Mate Black doplněná o dříve typické zenové kruhy a speciální logo Edition 30. Decentně se měnila i vnitřní výbava, telefon dostal do vínku 12 GB RAM a 512GB úložiště. Poslední novinkou je nadstandardní 30měsíční záruka, zbytek výbavy zůstává stejný jako u základního modelu.

zenfone 1

ZenFone 6 Edition 30 půjde do prodeje za cenu 23 190 korun, dostupnost zatím neznáme. Bude ale zřejmě omezená, vyrobeno totiž má být pouze 3 000 kusů.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku