Domů » Bleskovky » Asus Padfone se představuje na oficiálním videu

Asus Padfone se představuje na oficiálním videu

Asus letos na Mobile World Congressu „znovu“ představil Padfone, který díky dodávanému příslušenství můžete proměnit v tablet i notebook. Ve výsledku se jedná trojlístek zařízení s jedním společným srdcem – tím je telefon Padfone. Ten stačí zasunout do speciálního doku a rázem se z něj stane 10,1″ tablet. A aby toho nebylo málo, k tabletu můžete připojit plnohodnotnou klávesnici a proměnit jej v malý notebook. Třešničkou na závěr je speciální stylus, který zároveň slouží jako telefonní sluchátko.

Padfonu se na trh zatím příliš nechce a podle neoficiálních informací bychom se měli dočkat až v průběhu třetího čtvrtletí. Aby Asus zájemce alespoň naladil, vypustil do světa video, které Padfone detailně představuje. My jsme pro vás tohle zajímavé zařízení natočili už na Mobile World Congressu, takže přidáváme i náš videopohled. V redakci tajně doufáme, že se Asusu vydání povede uspíšit, Q3 je přece jenom hodně daleko.

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments