Asus Padfone 2 předčasně odhalen: Prohlédněte si první obrázky a video

Již dříve jsme vás informovali o tom, že se Asus chystá tento měsíc (konkrétně 16. října) představit nástupce svého hybridního zařízení s označením Padfone 2. Víme také, že to nebude žádné tintítko, ale výkonný stroj se čtyřjádrovým procesorem Snapdragon S4 Pro; jediné, co jsme dosud neznali byl jeho design. Tři dny před oficiálním představením se však na internet dostaly obrázky a dokonce i video s náhledem na tento „tabletofon“.

blank 

Hlavní rozdíl můžeme spatřit v orientaci dokovacího slotu pro smartphone, ten je oproti svému předchůdci orientován vertikálně. Připomeneme si také uniklé specifikace: kromě již zmiňovaného čtyřjádra o taktu 1,5 GHz se můžeme těšit na 4,7 palcový Super IPS+ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, 12Mpix hlavní fotoaparát sekundovaný 1,2Mpix přední kamerkou pro videohovory, 2 GB paměti RAM a akumulátor o kapacitě 2140 mAh. Chybět nebude ani slot na microSD karty, standardní 3,5mm audio jack a microUSB konektor. Rozměry samotného chytrého telefonu budou 137,9 x 68,9 x 9 mm a váha se ustálila na příjemných 135 gramech. Pro lepší představu o vzhledu si můžete prohlédnout rovněž uniklé video.

Zdroj


Autor článku blank
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Kapitoly článku