Cena:

Asus Padfone 2 bude pohánět čtyřjádrový Snapdragon S4

O neobvyklém zařízení Asus Padfone jsme na SmartManii psali již mnohokrát, mohli jste si přečíst i naší recenzi, dnes se ale zaměříme na jeho nástupce. Na internetu se vyrojily výsledky testu AnTuTu Benchmark, ve kterém figuruje název Padfone 2, ty nejen že potvrzují spekulace o chystaném nástupci, ale prozradí i poměrně podrobné specifikace použitého hardwaru. Nejzajímavějším parametrem je použitý procesor – čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro o taktu 1512 MHz; dále víme, že bude osazen 2GB pamětí RAM a v době úniku tohoto benchmarku byl na palubě operační systém Android ve verzi 4.0.4.

Ilustrační obrázek: Asus Padfone

Asus Padfone 2 by podle dosavadních informací měl dorazit na trh někdy v průběhu roku 2013 a zatím neznáme cenu, ani finální design. Dá se však předpokládat, že se nebude příliš lišit od svého předchodce (viz obrázek výše) a soudě podle probíhajících testů můžeme doufat, že jej uvidíme snad již začátkem příštiho roku. 

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.