Asus Padfone 2 bude pohánět čtyřjádrový Snapdragon S4

O neobvyklém zařízení Asus Padfone jsme na SmartManii psali již mnohokrát, mohli jste si přečíst i naší recenzi, dnes se ale zaměříme na jeho nástupce. Na internetu se vyrojily výsledky testu AnTuTu Benchmark, ve kterém figuruje název Padfone 2, ty nejen že potvrzují spekulace o chystaném nástupci, ale prozradí i poměrně podrobné specifikace použitého hardwaru. Nejzajímavějším parametrem je použitý procesor – čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro o taktu 1512 MHz; dále víme, že bude osazen 2GB pamětí RAM a v době úniku tohoto benchmarku byl na palubě operační systém Android ve verzi 4.0.4.

Ilustrační obrázek: Asus Padfone

Asus Padfone 2 by podle dosavadních informací měl dorazit na trh někdy v průběhu roku 2013 a zatím neznáme cenu, ani finální design. Dá se však předpokládat, že se nebude příliš lišit od svého předchodce (viz obrázek výše) a soudě podle probíhajících testů můžeme doufat, že jej uvidíme snad již začátkem příštiho roku. 

Zdroj

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

3 komentáře

  1. aeon101 (neregistrovaný)

    Pokud u nas nebude drive nez v zari 2013, tak mi to nevadi. Kazdopadne je ale postoj Asusu zajimavy, protoze zatim zadna konkurence na tento koncept nereaguje a uz ohoasuji ‚dvojku‘. Mimojine z nejake prezentace od Asusu bylo k videni, ze Padfone 2 ma ambici stat se klicovym hracem v tomto segmentu…

  2. aeon101 (neregistrovaný)

    Nevim, co tim marketingovy manazer myslel…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *