Domů » Bleskovky » Asus odhaluje hodinky VivoWatch: Mají vydržet deset dní na jedno nabití

Asus odhaluje hodinky VivoWatch: Mají vydržet deset dní na jedno nabití

Od dnešního dne až do neděle probíhá v italském Miláně akce Milan Design Week, kde bude své produkty vystavovat i společnost Asus. Kromě letos již představovaných modelů v čele se smartphonem ZenFone 2 nebo konvertibilními notebooky řady Transformer Chi se očekává představení nových chytrých hodinek s názvem VivoWatch.

   

Server Engadget zveřejnil jejich údajný render, podle něhož by měly nové hodinky ctít designový směr, který v loňském roce udaly hodinky Zen Watch. Nový model by měl nabídnout tělo z nerezové oceli, odolnost s certifikaci IP67 a měly by být schopné monitorovat srdeční frekvenci a spánkovou aktivitu. Nejzajímavější má být ovšem jejich výdrž na jedno nabití, která má atakovat hranici 10 dní. 

Úsporu energie může přinést například použití OLED displeje a tmavé prostředí hodinek, které je k vidění na zveřejněných renderech. Toto prostředí zřejmě nepatří platformě Android Wear, dokonce se vyrojily spekulace, že systém těchto hodinek by mohl pocházet od Microsoftu. Těmto fámám dosti nahrává fakt, že řada Asus Vivo dosud patřila zařízením s Windows. V tomto týdnu bychom se měli dočkat odhalení a snad i zveřejnění informací o dostupnosti a ceně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. GT (neregistrovaný)

    „V tomto týdnu bychom se měli dočkat odhalení a snad i zveřejnění informací o dostupnosti a ceně.“

    .

    V prvom rade ma zaujimaju tech. spec.

    Dostupnost a cena, su len na porovnanie s inymi hodinkami, pri zaverecnom rozhodovani sa o kupe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).