Domů » Bleskovky » Asus Fonepad 7 se dočkal aktualizace na Android 4.4.2

Asus Fonepad 7 se dočkal aktualizace na Android 4.4.2

Asus Fonepad 7 spatřil světlo světa v září minulého roku a mezi uživateli se především díky své nízké ceně stal poměrně oblíbený. Výrobce na podporu tohoto zařízení rozhodně nezapomíná; v lednu letošního roku se zařízení dočkalo aktualizace na Android 4.3 JellyBean a nyní přichází další update, který systém povyšuje na verzi 4.4.2 KitKat. Aktualizace je dostupná skrze OTA a velikost souboru je lehce přes 600 MB. Kromě nového Androidu aktualizace přináší také vylepšenou verzi uživatelského prostředí s označením Zen UI.

 

Graf ceny produktu Asus FonePad 7 poskytuje server Heureka.cz

Za upozornění a tip na bleskovku děkujeme našemu čtenáři Zdeňku Chlupovi

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *