Domů » Bleskovky » Apple Watch se údajně začnou prodávat v březnu

Apple Watch se údajně začnou prodávat v březnu

Chytré hodinky Apple Watch byly představeny v září loňského roku, od té doby je však měl na ruce snad pouze Tim Cook a několik jeho pořízených. Uvedení na trh je oficiálně oznámeno na začátek letošního roku, podle zdrojů serveru 9to5Mac se tak má stát v březnu.

  

Gigant z Cupertina nyní údajně dokončuje práci na softwaru a věnuje se testování baterií a zlepšování indukčního nabíjecího mechanismu. Mezi 9. a 16. únorem se má konat rozsáhlý program, v němž se mají zaměstnanci obchodů Apple s novým produktem seznámit. Základní sportovní varianta bude stát 349 dolarů (8 300 Kč bez DPH), ceny standardního modelu a ceny Edition zveřejněny nebyly. Očekává se, že poslední jmenovaný model bude stát tisíce dolarů

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Knoxx (neregistrovaný)

  To bude prodejní mega hit, to je sen každého apple uživatele, aby byl rozeznat, ikdyž má mobil v kapse(teď už spíš v kabelce) :D

  • Johny (neregistrovaný)

   zajímavej výkřik.. vlastně nezajímavej :D

  • wixi (neregistrovaný)

   Ať zajímavej nebo ne, má pravdu. Dokážu si živě představit nanynky, jak maj ty hodinky jen, aby bylo vidět ,,Mám (moji rodiče mají) na věci od Applu“ – jak už je tomu koneckonců dnes s telefony. Za mě Moto360 FTW.

 2. Johny (neregistrovaný)

  Ze všech těch nositelných zařízení co jsou dneska na trhu a co jsem viděl považuju Apple hodinky za nejvzhlednější. Také jsou to snad jediné hodinky, co si může vzít i žena bez toho, aby vypadala jako idiot. Ovšem na to, že se jedná o první kousek a zatím to nemá vůbec jasnou podporu a není ani jasné, jak uživatelsky přívětivé to bude, jsem zvědav, čím si Apple obhájí tu cenu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).