Apple údajně na podzim představí Watch třetí série

Letošní podzim by mohl být v podání Apple nadmíru zajímavý, podle nejnovějších zpráv čínských Economic Daily News bychom se měli dočkat nejen nových iPhonů, ale rovněž nové série hodinek Apple Watch.

watch

Stejně jako loni by nemělo dojít k zásadním změnám v designu, spíše se očekávají změny pod kapotou, navýšen má být výkon a také výdrž na jedno nabití. O výrobu Apple Watch Series 3 se má postarat stejně jako u prvních dvou modelů společnost Quanta Computer. Prodeje nositelné elektroniky v loňském roce klesaly, doufáme tedy, že Apple nevsadí pouze na evoluci aktuálního modelu, ale přinese významnější změny, které posunou toto skomírající odvětví kupředu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. lerion (neregistrovaný)

  Mohu poprosit o zdroj, podle kterého prodeje nositelné elektroniky klesaly? Ze zdrojů, co ni vyplivl Google totiž stoupaly.
  Trochu odvaha to označit za skomírající odvětví…

  • Je to trochu nešťastná formulace, klesaly prodeje chytré nosítelnosti (s OS). Elektronické nosítelnosti se prodalo jak píšeš více, jádrem jsou monitorovací náramky.

   • lerion (neregistrovaný)

    Uni: Je to jeste uplne jinak. Staci si otevrit zdroj, ze ktereho byla tato zprava opsana (se spatnym prekladem).
    Pise se tam, ze „smartwatch industry seeing a slow growth“. Misto ocekavaneho narustu 60 % byl narust jen neco malo pres 20 %. Stale to ovsem byl narust.

   • Aha:) Tedy ne úplně jinak (napsané platí) až na to, že tedy stoupala i ta chytrá nositelnost.
    Takže článek vo ho… JPP a ještě špatná fakta, asi ještě novoroční kocovina:-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel