Domů » Bleskovky » Apple pozastavil distribuci iOS 9.3: K vybraným iPhonům a iPadům se po updatu nelze přihlásit

Apple pozastavil distribuci iOS 9.3: K vybraným iPhonům a iPadům se po updatu nelze přihlásit

Apple v pondělí představil nové hardwarové novinky iPhone SE a 9,7″ iPad Pro a také vydal novou verzi operačního systému iOS 9.3. Gigantovi z Cupertina se bohužel v poslední době nedaří svůj mobilní software pro všechna zařízení vyladit, a ani aktualizace na iOS 9.3 se neobešla bez problémů.

Nejrychlejší start v historii: iOS 9 získal za tři dny podíl 50 procent TIP: Přečtěte si, co je v iOS 9.3 nového

Postiženi jsou majitelé starších iPadů (iPad Air a starší) a iPhonů (iPhone 5s a starší), po nichž chce systém po aktualizaci zadání přihlašovacích údajů použitých při aktivaci zařízení. V minulosti tento krok nebyl nutný, a pokud uživatel tyto údaje zapomněl, do zařízení se nedostane.

Apple aktualizaci pozastavil a chystá se vydat novou verzi, která již tento krok obsahovat nebude. Ti, kteří se nemohou do svého zařízení dostat, mají aktuálně dvě možnosti – odstranit zámek aktivace přes iTunes nebo přes iCloud. Ostatní musí na novou verzi iOS počkat do vydání opravy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments