Domů » Bleskovky » Apple oznámil termín konání konference WWDC. Po 15. letech změní místo

Apple oznámil termín konání konference WWDC. Po 15. letech změní místo

I letos si pro nás Apple chystá mnoho novinek, a těch v oblasti softwaru se přitom dočkáme již na začátku června. Apple totiž včera odhalil datum konání vývojářské konference WWDC 2017 – ta se bude letos konat v období od pondělí 5. do pátku 9. června ve městě San Jose, v Kalifornii.

bez-nazvu

Na San Jose padl výběr po celých 15 letech, naposledy se zde totiž konference konala v roce 2002, od roku 2003 probíhala v San Franciscu. Jak pro magazín The Loop uvedl ředitel marketingu Phil Schiller, San Jose je místem s mnohem větší koncentrací vývojářů, a je také mnohem blíže základně Applu v Cupertinu. Očekává se, že Apple na konferenci představí nové verze svých systémů, není ovšem vyloučeno, že bychom se mohli dočkat i nějakého nového hardwaru.

Cena lístků byla stanovena na 1 599 dolarů (asi 40 600 Kč) a budou dostupny pro všechny vývojáře registrované v Apple Developer Program nebo Apple Developer Enterprise Program.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).