Domů » Bleskovky » Apple loví uživatele Windows na nový iPad Pro: Jako příslušenství k němu prodává Office 365

Apple loví uživatele Windows na nový iPad Pro: Jako příslušenství k němu prodává Office 365

Na pondělní tiskové konferenci Apple zazněla z úst Phila Schillera odvážná myšlenka, že nový 9,7″ iPad Pro (více informací) má ambice nahradit osobní počítač. Dokonce si rýpnul do tábora uživatelů zařízení s Windows, když uvedl, že více než 600 milionů počítačů na této planetě jsou starší pěti let. Apple chce jejich uživatele získat právě novým iPadem Pro a známými aplikacemi, jako je například kancelářský balík Microsoft Office.

ipad office

Ten je k dispozici pro systém iOS zdarma, a vyjma 12,9″ iPadu Pro nabízí na všech jablečných mobilních zařízeních (včetně nového 9,7″ iPadu Pro) základní editaci zdarma. Pokročilé funkce jsou podmíněny předplatným Office 365, které Apple dokonce prodává přímo ve svém obchodě k vybraným iPadům jako příslušenství. Ceny předplatného pro jednotlivce a pro domácnosti jsou o pár desetikorun nižší než v případě nákupu na Microsoft Store.

officeapple

Kdo by to kdy řekl, že Apple bude někdy nabízet produkty svého nesmiřitelného rivala, zvláště pak když poskytuje vlastní aplikační řešení pro práci s názvem iWork?

ipad pc replacement

Otázka na závěr: Zvolili byste pro práci a zábavu raději pět let starý počítač či nový iPad Pro?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments