Domů » Bleskovky » Aplikace Váš telefon pro Windows má novou funkci. Vyřídíte s ní notifikace

Aplikace Váš telefon pro Windows má novou funkci. Vyřídíte s ní notifikace

Propojení mobilního telefonu s Androidem a stolních Windows je občas oříšek. Tuto díru se rozhodl před nedávnem vyplnit samotný Microsoft, který loni představil aplikaci Váš telefon. S její pomocí si smartphone s Androidem rozumí s počítači mnohem lépe.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

K základním funkcím, mezi něž patří čtení a odpovídání na SMS zprávy, procházení fotografií nebo přetahování souborů, přibyla možnost spravovat notifikace.

yourphone microsoft 2

Na počítačích sice můžete zobrazit veškeré notifikace, které dorazí na spárovaný chytrý telefon, s interakcí je to ovšem horší. Prozatím bohužel nemůžete odpovědět na notifikace přímo z počítače, což je rozhodně škoda.

Microsoft nicméně připravuje do budoucna možnost zrcadlit spárovaný telefon s Androidem přímo v systému, čímž by se tato záležitost vyřešila. Prozatím se ovšem musíme smířit s drobnými krůčky. Aplikaci Váš telefon si můžete stáhnout zde.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *