Domů » Bleskovky » Android Wear 2.9 na obzoru: přinese notifikační tečky na cifernících

Android Wear 2.9 na obzoru: přinese notifikační tečky na cifernících

Google připravuje novou desetinkovou verzi své hodinkové platformy Android Wear. Ponese číslo 2.9 a její největší novinkou mají být notifikační tečky na cifernících.

Podle oficiálního SDK se budou tečky objevovat při spodní části displeje a budou upozorňovat na zmeškané události. Vývojáři si budou moci u svých ciferníků upravit u notifikační tečky její barvu, styl a polohu. Android Wear 2.9 má dále vylepšit správu udělování práv a vylepšit výkon ciferníkových komplikací. Kdy začne Google update uvolňovat, zatím nevíme, dostat by jej měly všechny hodinky podporující Android Wear 2.x.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Voni z toho dělaj Tizen? :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).