Domů » Bleskovky » Android se zřejmě brzy dočká možnosti přihlášení více uživatelů (aktualizováno)

Android se zřejmě brzy dočká možnosti přihlášení více uživatelů (aktualizováno)

Google má s Androidem velké plány a vypadá to, že se brzy dočkáme integrace další funkce, kterou zatím známe spíše z desktopových systému. Řeč je o podpoře více uživatelských účtů, díky kterým by bylo možné spravovat obsah, se kterým má uživavatel možnost pracovat a případně spouštět jen ty aplikace, které má povolené.

 

Tuto informaci potvrzuje také odhalený kus zdrojového kódu v Androidu 4.1 „Jelly Bean“, i když samotný Google celou situaci zatím nijak nekomentoval. První zmínky o možnosti řízení uživatelských účtů se ve zdrojových kódech Androidu objevily dokonce už v dubnu loňského roku a zdá se tedy, že Google na této funkci usilovně pracuje už delší dobu. Jedná se však o poměrně náročnou věc na otestování, proto zatím nad termínem představení zůstává viset otazník.

Aktualizováno: Na Xda-developers se objevil návod, jak v Androidu 4.1 aktivovat více uživatelských účtů, ukázku najdete na přiloženém videu a celý postup pak zde.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments