Domů » Bleskovky » Android P: neodpovídající aplikace budou systémem automaticky ukončeny

Android P: neodpovídající aplikace budou systémem automaticky ukončeny

S tím, že aplikace prostě „spadnou“, se uživatelé Android zařízení setkávají celkem běžně a není to tedy žádná novinka. Doteď bylo ukončování aplikací ze strany uživatele vcelku zdlouhavé a nemotorné, a právě s tím bude bojovat chystaný Android P!

AndroidP

Vývojáři ze serveru XDA-Developers totiž zjistili, že nově se dialog (box) pro ukončování aplikací nemusí vždy objevit a aplikace tak nově dostává povolení systému k samovolnému ukončení.

Uživatel zde dostává možnost výběru. Aplikace mohou být ukončovány postaru, jako tomu bylo doteď, skrze patřičný dialog nebo novým způsobem, který bude s novou verzí systému fungovat zcela defaultně. Pro navrácení starého dialogu stačí přejít do Vývojářských nastavení v aplikaci Nastavení a zvolení položky „Zobrazit všechny ANR“.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rebirth
Anonym
Rebirth

Já teda nevím od droida 6 jsem se s tím už nesetkal nikdy.

Petr2
Anonym
Petr2

Nevim, kdy autor naposled drzel v ruce nejaky Android, ale aby mi appka crashla jsem nezazil ani nepamatuji.

lukass71
Uživatel
lukass71

Appky cas od casu padaj na jakymkoliv systemu, Windows/Mac/iOS/Android/… Proste nic neni bezchybny, to je fakt zas jak s HTCJirkou, ze pouziva telefon bez folie a po 3 letech nema ani jeden mikroskrabanec..

Ivo
Anonym
Ivo

Mno mi celkem padá Reminder od Samsungu (Note 8, Android 8.0.0). Je to Ideální aplikace zejména na telefonáty, které druhá strana nebere – aplikace nabídne upomínku za hodinu, atd. Samsungu už jsem posílal data na řešení problému. Appka padá jen sem tam :-D.