Domů » Bleskovky » Android 5.0.1 je ke stažení pro Nexus 7, 9 a 10

Android 5.0.1 je ke stažení pro Nexus 7, 9 a 10

První opravná aktualizace Androidu 5.0 Lollipop je tady. Nese číselné označení 5.0.1 (sestavení LRX22C) a prozatím si ji mohou stáhnout majitelé letošního Nexusu 9 (Wi-fi verze), Nexusu 7 (Wi-Fi verze) a Nexusu 10 na stránkách Google pro vývojáře.

  

Google prozatím nevydal žádný seznam změn, vzhledem k setinkovému označení se patrně jedná o opravu některých chyb, které byly v Androidu 5.0 objeveny. Jednotlivé image si můžete stáhnout z následujících odkazů, méně zkušeným uživatelům doporučujeme počkat si na OTA aktualizaci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).