Domů » Bleskovky » Android 4.3 pro LG Nexus 4 unikl na internet

Android 4.3 pro LG Nexus 4 unikl na internet

Očekává se, že Google představí další verzi Androidu na konferenci, která se koná 24. července. S předstihem se lidem ze serveru AndroidPolice podařilo nainstalovat Android 4.3 na LG Nexus 4. Pokud si chcete novinku do svého telefonu nainstalovat, postup naleznete na webu AndroidPolice. Ostatním doporučuji počkat, jelikož systém nepřináší větší změny a ve vašem zařízení se objeví oficiální cestou během pár týdnů. Obvykle to bývá velmi brzy po představení ve formě OTA aktualizace.

 

Jaké novinky můžeme očekávat v Androidu 4.3? Nové rozhraní aplikace fotoaparátu, podporu pro Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie a změny pod kapotou, které upraví vykreslování grafiky. To jsou zatím všechna známá vylepšení, trochu doufám, že se ve středu dozvíme o dalších novinkách.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).