Sledujte nás na YouTube

Android 4.3 pro LG Nexus 4 unikl na internet

Očekává se, že Google představí další verzi Androidu na konferenci, která se koná 24. července. S předstihem se lidem ze serveru AndroidPolice podařilo nainstalovat Android 4.3 na LG Nexus 4. Pokud si chcete novinku do svého telefonu nainstalovat, postup naleznete na webu AndroidPolice. Ostatním doporučuji počkat, jelikož systém nepřináší větší změny a ve vašem zařízení se objeví oficiální cestou během pár týdnů. Obvykle to bývá velmi brzy po představení ve formě OTA aktualizace.

 

Jaké novinky můžeme očekávat v Androidu 4.3? Nové rozhraní aplikace fotoaparátu, podporu pro Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie a změny pod kapotou, které upraví vykreslování grafiky. To jsou zatím všechna známá vylepšení, trochu doufám, že se ve středu dozvíme o dalších novinkách.

David Podzimek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *