Domů » Bleskovky » Android 4.3 pro Galaxy Note II bude brzy dostupný, Samsung jej již nahrává v servisních centrech

Android 4.3 pro Galaxy Note II bude brzy dostupný, Samsung jej již nahrává v servisních centrech

Podle serveru SamMobile se jeden z indických uživatelů Samsungu Galaxy Note II rozhodl pro návštěvu servisu a telefon se mu vrátil s Androidem 4.3. Software byl podepsán k 31. říjnu, což může znamenat to, že aktualizace OTA je vzdálena maximálně několik dní.

Android 4.3 pro Galaxy Note II podle prvních screenshotů přináší nové ikony, které vypadají podobně jako na novějších modelech Galaxy Note III a Galaxy S4. Přibyla také průhledná horní lišta, ale nové funkce “Air Command” budou zatím exkluzivní pouze pro nový Galaxy Note III. 

   

Samsung se nejspíše snažil vydat aktualizaci co nejrychleji, aby byl Note II kompatibilní s chytrými hodinkami Galaxy Gear. Jelikož Android 4.3 obsahuje nová API, která podporují synchronizaci notifikací mezi vícero zařízeními. Z dřívějších zkušeností odhadujeme, že aktualizace bude pro majitelé Galaxy Note II dostupná během tohoto týdne. Trochu nás mrzí absence funkce “Air Command” a doufáme, že se ji Samsung rozhodne přidat někdy v budoucnu s další aktualizací.

David Podzimek

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments