Domů » Bleskovky » Android 4.1 míří na Samsung Galaxy Note i s funkcí Multi-Window

Android 4.1 míří na Samsung Galaxy Note i s funkcí Multi-Window

Pro majitele původního tabletofonu Galaxy Note (recenze) máme dobrou zprávu. Samsung dnes oficiálně potvrdil, že pro toto zařízení uvolní oficiální update na Android 4.1 „Jelly Bean“, jehož součástí bude i tzv. Premium suite, což je balíček bonusových aplikací a funkcí, které znají především majitelé Galaxy Note II. Chybět nebude například oblíbená funkce Multi-Window, Air View a další vylepšení spojená s používáním stylusu. Korejský gigant zatím nepotvrdil, kdy bude aktualizace dostupná, odhadujeme ale, že by se současní majitelé mohli dočkat v průběhu prvního kvartálu příštího roku.

- - -

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. No ja si na Note uz 4.1.2 i s balickem od Note2 uzivam skoro mesic :)

  • Shepii (neregistrovaný)

   No já si na SGS (ano první SGS) užívám čistý 4.2.1 už dva týdny a výkonově je na tom lépe než SGS II s originálním firmwarem. Na aktualizace od výrobce jsem se přestal spoléhat už před třemi roky.;)

  • Martyna (neregistrovaný)

   A reknes mi,jak jsi to udelal? Muj Note bezi stale jen na GB :-\

 2. Dobrý den, pane Hrma snažně Vás prosím, neříkejte telefonům s větším displejem než má Iphone „TABLETOFON“…koukněte jim pod baterii, stojí tam: MOBILE PHONE (Např. Samsung Galaxy Note 1 a 2). Co třeba MOBILOFON ? To jsou pěkná slova, že?

  Děkuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).